Czym charakteryzują się ziarna marihuany indoor? Jakie są gatunki na rynku?

ziarna marihuany indoor

Marihuana jest rośliną, która daje wiele w zamian za opiekę. Można się spodziewać pysznych terpenów, wysokiego poziomu THC, a także ogromnych plonów. Kiedyś nie było to tak powszechne jak dzisiaj. Dzisiejsza genetyka jest na tyle zaawansowana, że możemy cieszyć się potężnym hajem za niewielką cenę kropka w jaki sposób Ziarna marihuany indoor mogą pomóc nam w skutecznej uprawie?

Co zapewniają Ziarna marihuany indoor? Jakie mają korzyści tego rodzaju rozwiązania?

ziarna marihuany indoor

Uprawa w kontrolowanych warunkach jest znacznie lepsza niż ta na zewnątrz. Co prawda roślinie mogą osiągnąć ogromnego wzrostu na poziomie 3 m, ale bez problemu można je kontrolować. Nie ma więc problemu, aby utrzymać roślinę na poziomie 60 bądź 70 cm. Rośliny to można szkolić, dzięki czemu ich uprawa jest jeszcze prostsza. Sprawdzają się w szklarniach, w namiotach do uprawy, a także do domów.

Warunki uprawy – Marihuana indoor

Marihuana indoor z tej strony jest nieco wymagająca w uprawie, ale koszty się zwracają, ponieważ plony mogą osiągać nawet do 600 g na metr kwadratowy. Wymagania są stawiane głównie przed nami ze względu na potrzebę doboru odpowiedniego nawozu, gleby, a także wyregulowania poziomu pH i innych czynników mających wpływ na zdrowie rośliny. Początkowo może się to wydawać trudne, ale z czasem przywykniemy i będzie to dla nas zwyczajna rutyna. W tym przypadku potrzebujemy lamp, które zwykle są dostępne w cenie około 1000 zł. Potrzebne będą również inne rzeczy, tak jak doniczki i system wentylacyjny. Trudno wyobrazić sobie hodowle, gdzie nie ma wiatru.

Podsumowując, Indoor marihuana to dobry wybór, jeżeli jesteśmy w stanie nieco zainwestować, a także nie przeszkadza nam to, że będziemy musieli kontrolować warunki uprawy – istnieje szansa na popełnianie błędów. Na początek lepsze mogą być rośliny autoflowering.