Czym odznacza się White Widow?

white-widow

Pochodzenie White Widow nie jest znane, jednak jest to klasyk holenderski, jaki po raz pierwszy uprawiany był w Holandii. Oryginalna odmiana powstała wtedy, kiedy sativa została zapylona przez hybrydę indici. Legenda wskazuje, że WW była efektem wielu lat selekcji i hodowli w górach Kerala. Czym odznacza się White Widow? Jakie plony są otrzymywane? 

Początki odmianyPremiera rośliny nastąpiła w 90-tych latach. Od tamtej pory nasiona rozproszyły się po całym świecie, co w efekcie dało różne rodzaje odmiany oryginalnej. Wykwalifikowani hodowcy tworzą cały czas swoje wersje klasyka. Plusem jest fakt, że dobrać można idealną równowagę genetyczną – 50% genów sativa i 50% genów indica. Dzięki temu uzyskamy to, co najlepsze. 


Cechy White WidowFeminizowana White Widow może osiągać do 1m wysokości indoor i do 2 m wysokości w uprawie outdoor. Nie zapominajmy o tym, że roślina wymaga sporej ilości światła i może też rosnąć w klimacie chłodniejszym. Na zewnątrz hodowcy z pewnością uzyskają plony na poziomie 500-600g na roślinę. Ta odmiana znacznie lepiej poradzi sobie w klimacie cieplejszym, jednak z chłodniejszych rejonach także uzyskamy pożądane rezultaty. Niezwykle istotne jest to, że kwitnienie odbywa się ok. 8-10 tygodni i nie wymaga zbyt wiele opieki. To roślina idealna dla początkującego hodowcy. Jeżeli pozostawimy ją bez treningu, uzyskamy dużą i centralną colę. Warto jednak przycinać wierzchołki rośliny we wczesnej fazie wegetatywnej. 
Palenie White Widow daje użytkownikom mocny haj. Palacze odczują tę odmianę w głowie i w całym ciele. Smak jest świeży oraz czysty, przy czym dominują tutaj cytrusowe nuty. Z powodzeniem zastosujemy WW podczas kreatywnych projektów i pracowitych dni. Pobudzający haj z pewnością dostarczy nam wiele motywacji do tego, aby zabrać się za efektywną pracę. 
Pierwsza uprawa WW miała miejsce w Holandii. Od tamtego czasu roślina jest znana praktycznie na całym świecie, cały czas zaskakując efektami palenia. Sięgają po nią miłośnicy mocnego haju i kopa do działania.