Jak skutecznie leczyć problemy z erekcją?

Problemy z uzyskaniem erekcji dotykają bardzo dużo mężczyzn. Sugeruje się, że na problemy z uzyskaniem wzwodu cierpi prawie 50% mężczyzn między 40 a 70 roku życia. Sytuacji nie poprawia, że jest to bardzo wstydliwy problem, a wielu mężczyzn nie przełamuje się i nie odwiedza lekarza. Są jednak metody, które pozwalają na skuteczne zwalczanie tego problemu.

Skuteczna terapia na zaburzenia erekcji

Większość mężczyzn kojarzy leczenie problemów z uzyskaniem wzwodu z braniem Viagry. Środek ten jest oparty na sildenafilu, który jest substancją aktywną powodującą napłynięcie krwi do prącia i erekcję. Warto jednak wiedzieć, że do osiągnięcia pełnego wzwodu niezbędna jest stymulacja seksualna. 

Do roku 2016 leki zawierające sildenafil dostępne były jedynie na receptę, jednak obecnie można kupić leki, które nie wymagają przedstawienia recepty i mogą być kupione w prawie każdej aptece (np. silcontrol). Fakt, że oparte są na tej samej substancji co Viagra, sprawia, że ich skuteczność jest praktycznie taka sama.  

Środki dostępne w aptece

Nie każdy wie, ale w aptece dostępny jest szereg środków, które zawierają sildenafil i można je dostać bez krępującej wizyty u lekarza. Jednym z nich jest Silcontrol https://www.aptekagalen.pl/silcontrol-25mg-4tbl , który zawiera 25 mg sildenafilu w każdej tabletce.

Środek zaczyna swoje działanie już po 12 minutach, a osiągniecie erekcji możliwe jest nawet 5 godzin po zażyciu leku.

Należy jednak pamiętać, że środki na potencje nie pomogą jeżeli problem z uzyskaniem erekcji ma podłoże psychologiczne lub doszło do uszkodzenia ciał jamistych penisa.