Jakie zastosowanie ma Excilor?

Excilor to bardzo popularny płyn medyczny, który wykorzystywany jest przy mniejszych lub większych problemach grzybicznych. Głównym zadaniem preparatu jest wywołanie zmiany pH paznokci, dzięki czemu tworzone jest nieprzyjazne środowisko do rozwoju chorób i grzybów.

Unikalny skład

Olbrzymia skuteczność płynu Excilor https://www.aptekagalen.pl/excilor-leczenie-grzybicy-paznokci-plyn-3-3ml wynika przede wszystkim z rewelacyjnego składu. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko glicerol, ale również lipidy, które odpowiedzialne są za pielęgnację paznokci. W oryginalnym płynie znajduje się dodatkowo mleczan etylu, środek pianotwórczy i kwas octowy.

Warto wspomnieć także o tym, że płyn przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla tych osób, które nie radzą sobie za dobrze z piłowaniem uszkodzonego paznokcia. Płyn można stosować także zapobiegawczo.

W dużej mierze to właśnie dzięki niemu można stworzyć barierę ochronną przed infekcjami grzybiczymi.

Wysoka skuteczność excior’u

Excilor dzięki swojej płynnej konsystencji bardzo dokładnie penetruje paznokcie, dzięki czemu błyskawicznie dociera do głównych przyczyn choroby. Olbrzymim atutem preparatu jest to, że od razu po użyciu rozpoczyna się tak naprawdę prawidłowy odrost paznokcia.

Warto wspomnieć także o tym, że płyn błyskawicznie wysycha po aplikacji, dlatego też nie ma nawet najmniejszego problemu z kłopotliwym filmem.

Efekty leczenie widoczne są już dwa tygodnie po pierwszej aplikacji. Prosta i szybka aplikacja sprawia, że z dobrodziejstwa płynu może skorzystać praktycznie każdy.

Jedynym przeciwwskazaniem jest oczywiście alergia, dlatego też koniecznie trzeba zapoznać się z dokładnym składem preparatu.