Kasetka na leki dla osób chorych przewlekle

Osoby, które na co dzień przyjmują duże ilości leków, muszą pamiętać o systematyczności i regularności przyjmowania dawek. Bardzo ważne jest, aby pacjenci nie zapomnieli o przyjęciu żadnej dawki, gdyż mogłoby to spowodować niebezpieczne sytuacje oraz zagrożenie dla zdrowia i życia.

Z tego powodu niezastąpioną rolę odgrywają pomocne organizery na lekarstwa, dzięki którym można pamiętać o regularnym przyjmowaniu poszczególnych dawek.

Kasetki na leki, dzięki którym można rozplanować przyjmowanie dawek

Profesjonalny organizer na leki najczęściej znajduje się w formie poręcznego pudełka. Zdecydowanie tego typu rozwiązanie może być przydatne dla seniorów, osób mających problemy z pamięcią oraz dla każdego, komu brakuje systematyczności w przyjmowaniu leków bądź suplementów diety. Warto pamiętać, że takie pudełeczko na leki może być pomocne dla osób chorujących przewlekle.

Podręczne produkty zostały wykonane z lekkiego i trwałego materiału, mają kompaktowy kształt, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie pod ręką. Najczęściej spotykane są pudełeczka w formie kasetki rozłożonej na 7 dni tygodnia. Co istotne produkty mają podziałkę także na 3 pory dnia.

Podręczne kasetki z przegródkami na leki, które zmieszczą się w każdej torebce

Kasetka na leki umożliwia wygodne rozplanowanie przyjmowania kapsułek. Tabletki umieszcza się w osobnych przegródkach i rozdziela się je bezpośrednio na 3 pory w ciągu całotygodniowym. W zależności od produktu, można spotkać kasetki, w których pora poranna, popołudniowa oraz wieczorna, wyróżnione są innym kolorem.

Na innych produktach może znajdować się napis: ,,rano, południe, wieczór”. Warto pamiętać o tym, że produkty nie zajmują dużo miejsca, dlatego można je mieć zawsze przy sobie, również w drodze do pracy, na wycieczce, w podróży i w każdym innym miejscu. Poręczna kasetka zmieści się w każdej damskiej torebce oraz męskim organizerze.

Organizery na leki dla osób przyjmujących stałe dawki

Pojemnik na leki tygodniowy pozwoli zachować higieniczną czystość przyjmowanych kapsułek. Odpowiednio zabezpieczone kapsułki w pojemniku, nie będą się niepotrzebnie kurzyć ani brudzić. Warto również dodać, że wysokiej jakości produkty gwarantują łatwość użytkowania. Z całą pewnością to rozwiązanie zostanie docenione przez osoby chorujące przewlekle i borykające się z przyjmowaniem sporej ilości leków. Kasetki są cenione za:

  • prostotę użycia,
  • możliwość rozplanowania przyjmowanych leków,
  • wygodny, poręczny kształt,
  • wykonanie z bezpiecznych materiałów.

Pojemnik na leki tygodniowy dostępne w ofercie sprzedażowej w tym miejscu.