Konopna pasta do zębów. Czyści, łagodzi, pomaga

pasta konopna do zębów

Obecny rynek oferuje mnóstwo rodzajów past do zębów. W ostatnim czasie pojawiło się jednak wiele nowości, wykorzystujących w swoim składzie ekstrakty i olej z konopi. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników można sobie pozwolić na bezpieczny i niesamowicie skuteczny sposób pielęgnacji zębów. Ze względu na swój skład szczególnie polecana dla osób z nadwrażliwymi dziąsłami. 

Tylko natura

Konopna pasta do zębów posiada w swym składzie szereg ekologicznych komponentów, których zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi czystości, komfortu oraz świeżości oddechu.

pasta konopna do zębów

Kilka z tych składników tworzy unikalną kompozycję, w której znajdujemy:

  • olej konopny
  • miętę
  • szałwię
  • goździki

Taka konfiguracja zapewnia działanie przeciwbakteryjne, odświeżające i przeciwzapalne. Stosując pastę konopną, odzyskuje się zdrowy wygląd zębów i przede wszystkim piękny uśmiech. 

Zapobieganie chorobom zębów i dziąseł

Pasty do zębów zawierające olej konopny (https://konopnysklep.com.pl/olej-cbd/pasta-konopna-do-zebow-300mg-cbd-30ml.html) są w szczególności dedykowane osobom z nadwrażliwością szyjek zębowych, zmagającymi się z paradontozą oraz walczącym z próchnicą i nieświeżym oddechem. Olej konopny, będąc jednym z najlepszych antyoksydantów, skutecznie rozprawia się z problemami błony śluzowej jamy ustnej, doskonale je łagodząc. Naturalne składniki pasty, nie pieniąc się, działają bardzo delikatnie, jednak niesamowicie skutecznie. Dodatkowym atutem takiej pasty, są jej skuteczne właściwości wybielające zęby. Dzięki zastosowanej kompozycji proces ten następuje bardzo łagodnie, bez ubocznych efektów w postaci przebarwień. Konopna pasta do zębów, ze względów na naturalne pochodzenie składników może być używana również przez dzieci.