La roche lipikar – seria produktów pielęgnacyjnych dla wymagających

Lipikar to wiodąca, europejska seria kosmetyków do pielęgnacji ciała i higieny. Warto dodać, że profesjonalna linia kosmetyków obejmuje produkty dla całej rodziny, noworodków, niemowląt, młodzieży, osób starszych i seniorów. Profesjonalne produkty są testowane dermatologicznie, co istotne mają one działanie kojące, łagodzące, nawilżające. Profesjonalne produkty o kremowej konsystencji bardzo ładnie i łatwo rozprowadzają się po skórze ciała i twarzy oraz dłoni. Pozostawiają one skórę miękką i bardzo aksamitną, delikatną w dotyku.

Kosmetyki dla najmłodszych, które można stosować od pierwszych miesięcy życia


Produkty mogą być stosowane już od pierwszych miesięcy życia, dzięki czemu można mieć pewność, że w ich składzie znajdują się najlepsze jakościowo składniki, na przykład masło Shea. La roche posay lipikar to produkty, wśród których można wymienić między innymi regenerujący balsam do ciała o potrójnym działaniu, który gwarantuje nawilżenie, odbudowę, odżywianie suchej skóry. Wyżej wymieniony produkt oferowany jest w różnych wariantach pojemnościowych. Regularne stosowanie produktów przyczynia się do zmniejszenia uczucia swędzenia, suchości. Kosmetyki bardzo korzystnie wpływają na barierę ochronną tkanki, dzięki czemu wzmacniają, poprawiają jej kondycję a także wygląd.

Produkty pielęgnacyjne, które nawilżają i oczyszczają skórę


Skóra staje się niezwykle odporna na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, dzięki czemu jest mniej podrażniona, zaczerwieniona. La roche lipikar to produkty, które są bardzo wydajne, już niewielka ilość produktu rozsmarowana na twarzy i ciele, starannie wmasowana w skórę, gwarantuje uczucie ukojenia i nawilżenia. Kosmetyki lipikar w swojej serii zawierają także żele pod prysznic, które łagodnie oczyszczają ciało z sebum oraz zanieczyszczeń dnia codziennego. W celu zmaksymalizowania efektów, zaleca się stosowanie balsamów, kremów oraz sztyftów i produktów myjących regularnie, każdego dnia. Są one niezwykle łagodne w swoim działaniu.