Nasiona roślin Power Plant (Dutch Passion)

power plant

Odmiana marihuany Power Plant daje do 600 g/m2 plonu dla hodowców, którzy dbają o odżywianie, podlewanie, ciepło i światło. Ta sativa 'girl’ ma korzenny aromat z nutami drewna i ziemi. Silne energetyczne hai inspiruje do spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, znajdowania twórczych rozwiązań problemów i kreatywności.

Początki nasion Power Plant

power plant

Od momentu wprowadzenia na rynek, odmiana Power Plant od holenderskich hodowców Dutch Passion zdobyła uznanie miłośników konopi. Wysokie plony, moc, wydajność – ta marihuana jest uważana za jedną z najlepszych.

Nasiona Power Plant są oparte na sativie z Południowej Afryki. Hodowcy nie przeprowadzili żadnej hybrydyzacji z wykorzystaniem technik chowu wsobnego w celu poprawy stabilności, trwałości i jednorodności odmiany.

Piękno power plant dające plony

Nasiona Power Plant z panpestka.pl są idealne do uprawy wewnątrz i na zewnątrz w szerokościach geograficznych o ciepłym klimacie śródziemnomorskim. Rośliny rosną dość wysoko, do 150 cm. Charakteryzują się małymi liśćmi i podłużnymi pąkami, które osiągają do 30 cm długości.

Kwitnienie rozpoczyna się późno na zewnątrz, ale okres kwitnienia trwa zaledwie 8 tygodni, więc będzie można je zbierać w połowie października. W chłodniejszym klimacie najlepiej sadzić nasiona Power Plant w pomieszczeniach pod lampami o mocy 600 HPS, zwracając uwagę na jakość odżywiania i podlewanie. Cierpliwi hodowcy nie będą zawiedzeni dużymi plonami do 600 g/m².

Smakowite źródło energii

Słodki smak i wyraźny drzewno-ziemisty aromat skutecznie uzupełniają pikantne akcenty przyprawowe. Podnoszący haj można opisać jako silny energetyk, który oferuje energię do aktywnych spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, kreatywności i znajdowania rozwiązań dla nietypowych problemów.

Marihuana ta jest również popularna wśród hodowców marihuany medycznej.