Płyn do płukania ust dla codziennej higieny zębów

płyn do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej to bardzo popularny produkt w domowej apteczce. Oczyszcza on jamę ustną, odświeża oddech i zabija zarazki. Płyny wspomagają procesy lecznicze jeśli chodzi o afty i drobne mikrourazy w jamie ustnej. Ponadto, łagodzą one oraz niwelują podrażnienia śluzówki jamy ustnej. Co ważne, łagodzą one także procesy zapalne oraz zapobiegają rozwojowi wirusów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że niektóre produkty dodatkowo wybielają zęby oraz podtrzymują efekt po profesjonalnym wybielaniu w gabinecie.

Płyn do płukania jamy ustnej dla zachowania świeżego oddechu

płyn do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej przeciwzapalny z https://www.aptekagalen.pl/plyny-do-plukania usuwa zanieczyszczenia z powierzchni języka, podniebienia oraz przestrzeni międzyzębowych. Wysokiej jakości produkt działa leczniczo oraz łagodząco, nie powodując żadnych skutków ubocznych. Jest on polecany w codziennej higienie jamy ustnej. Można go stosować po zabiegach dentystycznych, przy podrażnieniach, aftach. Produkty stosuje się w jamie ustnej w formie nierozcieńczonego płynu. Wlewa się go do zakrętki i następnie płucze jamę ustną przez około 30 sekund do 1 minuty. Wszystkie informacje dotyczące prawidłowego płukania znajdują się na opakowaniu.

Produkty do łagodzenia podrażnień w jamie ustnej

Płyn do płukania ust pomaga w odświeżeniu jamy ustnej oraz pozbyciu się zarazków z jej powierzchni. Wspomaga on oczyszczanie z gęstej wydzieliny, flegmy. Produkt ceniony jest przede wszystkim za:

  • Efektywność w usuwaniu nieświeżego oddechu,
  • efekt bakteriobójczy,
  • łagodzenie podrażnień dziąseł,
  • wspomaganie higienizacji.