Preparat Prenatal duo

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Zmiany hormonalne zachodzące w jej organizmie sprawiają, że w tym wyjątkowym czasie potrzebuje ona dodatkowego wsparcia w zakresie suplementacji. Tylko prawidłowy poziom witamin, minerałów i składników odżywczych daje pewność, że zarówno matka jak i jej nienarodzone jeszcze dziecko są właściwie chronieni, a ich komórki dobrze odżywione.

Czym jest prenatal duo?


Prenatal duo to suplement diety sprzedawany bez recepty, który dedykowany jest głównie kobiet w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią. Zawiera on niezbędny zestaw witamin i minerałów, które są kluczowe w prawidłowym rozwoju płodu. Prenatal duo zawiera odpowiednio dopasowane dawki witaminy D, żelaza, choliny, kwasu foliowego, jodu, selenu, witaminy B6, B12 oraz laktoferyny. https://www.aptekagalen.pl/prenatal-duo-30tbl-60kaps
Cholina odgrywa ogromną rolę w rozwoju mózgu dziecka oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i łożyska matki. Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowej budowy i rozwoju układu nerwowego płodu. Selen z jodem wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, a witamina D odpowiedzialna jest za utrzymanie zdrowych kości i zębów oraz prawidłowy rozwój układu immunologicznego.
Obecna jakość żywności dostępnej na rynku oraz styl życia i nawyki dnia codziennego sprawiają, że coraz większa część populacja zmaga się z niedoborami witaminowymi, co dla kobiet w ciąży może mieć fatalne konsekwencje. Warto więc w tym szczególnym okresie wspomagać się sprawdzonymi przebadanymi suplementami, które zapewnią właściwy poziom podstawowych witamin i składników odżywczych wspierających przyszłą matkę i jej dziecko.