Skuteczne sposoby na poprawę pamięci

tabletki na pamięćJeśli chcesz poprawić pamięć i koncentrację, możesz zrobić to w bardzo prosty sposób sięgając po suplementy zawierające składniki odpowiadające za prawidłową pracę mózgu i odporność na stres. Warto sięgać po nie profilaktycznie, by przez długie lata cieszyć się dobrą pamięcią. Jeśli chcesz wybrać coś na pamięć i koncentrację sprawdź, czy suplementy zawierają poniższe składniki.

Żeń-szeń

Korzeń żeń-szenia nie nadaje się do spożycia saute, na szczęście ekstrakt z niego posiadają w swoim składzie najlepsze suplementy na pamięć i koncentrację. Żeń-szeń nie tylko poprawia pamięć, ale też sprawia, że organizm jest bardziej odporny na stres.

Lecytyna

Tabletki na pamięć z ByHealth z lecytyną to bezpieczny i skuteczny sposób nie tylko na poprawę pamięci. Lecytyna zmniejsza uczucie zmęczenia, chroni również przed szeregiem chorób, między innymi miażdżycą i Alzheimerem. Jest bezpieczna i może być stosowana nawet przez nastolatków. Zdaniem wielu lecytyna jest niezastąpiona przed sesją lub trudnymi egzaminami. Warto przyjmować ją jednak regularnie przez minimum miesiąc.

Gingko

Ginkgo biloba to prawdopodobnie najstarsze i najbardziej odporne na zmieniające się warunki drzewo na świecie. Wspaniale poprawia pamięć i chroni mózg przed zmianami. Stosując leki przeciwzakrzepowe, powinniśmy skonsultować przyjmowanie ginkgo z lekarzem. Tabletki z gingko mogą być także świetnym pomysłem na prezent dla rodziców lub dziadków.