White Widow – najpopularniejsza odmiana konopi na świecie

white widow

Jeśli choć w pewnym stopniu interesujesz się tematem produktów konopnych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nazwa „White Widow” już nie raz obiła Ci się o uszy. Jeśli nie, czas najwyższy nadrobić zaległości.

Czym jest White Widow?

white widow

Na przestrzeni czasu powstały tysiące różnych odmian konopi, które uznawane są za mniej lub bardziej warte uwagi. Jednak szczególnym zainteresowaniem cieszy się legendarna White Widow, której pochodzenie do dnia dzisiejszego nie jest do końca znane. Przyjmuje się, że pierwsza uprawa tej odmiany konopi miała miejsce w Holandii. White Widow to hybryda brazylijskiej sativy i żywicznej odmiany konopi z południowych Indii. Uprawa ta swoje początki miała w latach 90 XX wieku, a konkretniej w 1994 roku. Od tamtego czasu oryginalna White Widow zdążyła już rozprzestrzenić się po całym świecie, zdobywając uznanie ogromnej rzeszy ludzi.

Właściwości White Widow

White Widow z https://panpestka.pl/product/white-widow/ to odmiana konopii, która ma średnią zawartość 20% THC, dzięki czemu jest głównym obiektem zainteresowań hodowców produkujących haszysz. Topy White Widow charakteryzują się dość masywnym, stożkowatym wyglądem. Ich struktura jest puszysta. Kwiaty rośliny pokryte są biało-szarymi włoskami (stąd właśnie nazwa White Widow), a ich zapach jest wyrazisty, w pewnym stopniu przypominający amoniak. Do innych właściwości tej konopi zalicza się również:

  • działanie przeciwbólowe,
  • relaksujący wpływ na organizm,
  • zapobieganie nudnościom.

White Widow swoją popularność zawdzięcza swojej wyjątkowej mocy oraz wyrazistemu smakowi, dzięki czemu zyskała uznanie niejednego palacza.