Właściwości Novoscabinu

Dopadła Cię wysypka czy inne ustrojstwo pojawiło się na Twojej skórze? A może po prostu przebywasz w dużych skupiskach ludzi i boisz się, że możesz się czymś zakazić. Zdecydowanie powinniśmy dbać o nasze warunki higieniczne, szczególnie w obecnie panujących czasach. Dobrym wyborem na takie okazje może być Novoscabin – płyn do stosowania na skórę.

Właściwości

Novoscabin pielęgnuje skórę dotkniętą świerzbem, świądem bądź wysypką. Dzięki dopracowanej recepturze łatwo przenika przez zrogowaciały naskórek do głębszych partii skóry.

Skład

W skład płynu wchodzi benzoesan benzylu, który zapewni skórze dodatkową ochronę oraz olej parafinowy, będący od dawna głównym składnikiem kosmetyków pielęgnacyjnych.

Jak używać?

Przed zastosowaniem preparatu należy wziąć dłuższą (około 10 minut) gorącą kąpiel, używając tylko i wyłącznie szarego mydła. Gdy skóra będzie już dokładnie wysuszona, należy delikatnie wetrzeć preparat po całej powierzchni ciała z wyjątkiem twarzy i szyi. Medykament powinien pozostać na naszej skórze przez kolejne 24 godziny. Po tym czasie, tak jak przed zastosowaniem, należy wziąć gorącą kąpiel i wytrzeć się czystym ręcznikiem. Proces ten powtarzać przez 5 dni u wszystkich domowników.

Przechowywanie

Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25 stopni, z dala od małych dzieci. Najlepiej w niedostępnym dla innych miejscu.

Uwagi

Preparatu nie stosować na twarzy, przed użyciem silnie wstrząsnąć. Lek nie jest odpowiedni dla małych dzieci. Przed użyciem zalecam kontakt z lekarzem bądź farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwe stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.