Wszystko o Lipidcell

Suplement diety, jakim jest Lipidcell, swoją skuteczność zawdzięcza w głównej mierze czterem aktywnym substancjom, które połączone są ze sobą w sposób jak najbardziej nowoczesny. Lipidcell wspomaga procesy opóźniające starzenie, nawilża skórę, a także zapobiega jej opadnięciu.

Działanie Lipidcell – jak stosować?

Preparat ten to produkt, którego bazą są naturalne składniki, opracowane przez znaną firmę. Świetnie się przyswaja, nie uzależnia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki czyli dwóch kapsułek dziennie. Efekty są widoczne już po kilku dniach regularnego przyjmowania preparatu. Skóra zaczyna lśnić, zmarszczki się spłycają.

Składniki suplementu diety Lipidcell

Preparat ten składa się z czterech aktywnych składników. Po pierwsze jest to ceramosides, czyli najlepsze źródło fitoceramidów dla skóry. Są one pomocne w przywróceniu optymalnego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry, wspierają organizm w walce ze starzeniem, tzw. degradacją kolagenową.
Skwalen, kolejna składnik, jest częścią płaszcz lipidowego, naturalnego emolienta. Wraz ze starzeniem się skóry spada jego produkcja, a codzienne przyjmowanie skwalenu pomoże odzyskać pożądany jego poziom w komórkach ciała ludzkiego.
Witaminy A i E to witaminy skóry, bez których osiągnięcie perfekcyjnej cery jest niemożliwe. Wpływają również korzystnie na prawidłowy stan skóry i błony śluzowej.

Kto nie powinien przyjmować tego preparatu?

Preparat jest niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży, matek karmiących, a także dla alergików. https://www.aptekagalen.pl/lipidcell-60kaps