Wysokiej jakości marihuana – tangerine dream

tangerine dream

Marihuana to roślina, która ma wiele korzyści. Z jej wykorzystania zdają sobie sprawę osoby, które chcą się czuć uniesione lub pocieszyć się jej aromatem i efektami, które wywołuje. Efekty mogą mieć charakter medyczny lub rekreacyjny. Zwykle do jej uprawy wykorzystuje się nasiona feminizowane, ponieważ to one wytwarzają kwiaty, których poszukują osoby chcące ją uprawiać. Jednym z popularniejszych szczepów, które wygrały konkursy tak jak cannabis cup w 2012 roku jest tangerine dream. Na co pozwala ta roślina? Odpowiedz będzie w poniższym tekście.

Tangerine dream to roślina z ciekawą historią

Wielu z nas zna takie szczepy jak g13, afgani i haze. To właśnie z tych szczepów powstał tytułowy tangerine dream. Mamy do czynienia z hybrydą, która ma na człowieka efekt głównie energetyzujący. Zawiera 20% thc i cbd w ilości 1%. Mircen jest przeważającym terpenem, nadającym charakterystycznego smaku i aromatu tej roślinie. Użytkownicy mówią o tym, że można doszukać się pewnego rodzaju słodyczy I cytrusowego oraz pomarańczowego aromatu.

Jakich efektów można spodziewać się po zażyciu tangerine dream?

Głównym efektem jest podniesienie na duchu. Jest to więc świetna roślina, która spodoba się osobom zestresowanym, cierpiącym na depresję i dolegliwości bólowe. Może ona też zredukować niepokój, ale trzeba pamiętać o tym, że może wywołać charakterystyczne efekty dla szczepów psychoaktywnych bogatych w thc. Mamy do czynienia głównie z suchością w ustach, co zostało zgłoszone przez 25% użytkowników. Użytkownicy mówią, że są energiczni, jednak w czasie, który wynosi zwykle godzinę lub dwie stają się uspokojeni. Jednak humor nie przestaje im dopisywać. Pozytywny nastrój może utrzymywać się nawet do 5 godzin.

Nasiona tangerine dream (dostępne do kupienia pod tym linkiem) produkują wysokiej jakości kwiaty, ale trzeba pamiętać o tym, aby otrzymać je od sprawdzonego dostawcy, który oferuje wyłącznie nasiona feminizowane, co zapewnia efekt w postaci wysokiej jakości produktu. Pamiętaj, że ich wykorzystanie w celach uprawy w Polsce jest zabronione, ale jest możliwe na przykład w Czechach lub Holandii, jednak tylko w określonych ilościach przez prawo.